Liga Gminna

W miniony weekend rozegrano spotkania 11 kolejki piłkarskiej Ligi Gminnej. W niedzielę Lambada Choroszcz pokonała Epidemię 4-3, Złotoria zremisowała 1-1 z Łyskami, a Żółtki na własnym boisku uległy  Klepaczom 2-5. Z kolei w poniedziałkowe popołudnie w najciekawiej zapowiadającym się meczu w którym spotkały się 2 i 3 drużyna obecnego sezonu LZS Choroszcz przegrał z Izbiszczami 2-4, w drugim meczu rozegranym w poniedziałek lider rozgrywek Rajkom Choroszcz wygrał z Zaczerlanami 4-1. Po 11 rozegranych kolejkach na prowadzeniu znajduje się Rajkom z przewagą 2 pkt nad Izbiszczami, trzeci w tabeli LZS Choroszcz traci już do lidera 7 punktów. Stawkę zamyka nowa drużyna – Epidemia z dorobkiem 2 punktów. Klasyfikacji strzelców przewodzi Grzegorz Adamski z LZS’u Choroszcz z 29 bramkami, przed Adamem Łodzińskim (Rajkom) – 25 bramek i Bartłomiejem Sadowskim (Izbiszcze) – 14 trafień.

11 kolejka:

Lambada – Epidemia 4-3
LZS Choroszcz – Izbiszcze 2-4
Zaczerlany – Rajkom 1-4
Żółtki – Klepacze 2-5
Złotoria – Łyski 1-1

Tabela:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły dotyczące piłkarskiej Ligi Gminnej na stronie internetowej ligi: www.lzschoroszcz.ligspace.pl, a także na stronach drużyn: lambada-choroszcz.futbolowo.pl i rajkom-choroszcz.futbolowo.pl

Okręgowa Klasa Seniorów

Występujący w „okręgówce” klub Narew Choroszcz przegrał wyjazdowe spotkanie z Orlętami Czyżew 0-5. To już druga porażka Narwi, która po dwóch meczach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym i bez strzelonej bramki.

Wojciech Jastrzębski