Przedsiębiorstwo Palisander dostarczające systemy szalunkowe w całym kraju przenosi się z Białegostoku do Choroszczy. Nowa siedziba firmy mieszcząca się przy Zaczerlańskiej 17 to także szansa na nowe miejsca pracy.

Historia PPU Palisander sięga roku 1993. Z biegiem czasu firma rosła w siłę, powstały nowe oddziały – w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku, a szeroka gama szalunków wyróżnia przedsiębiorstwo na arenie krajowej.

W związku z ciągłym rozwojem siedziba w Białymstoku stawała się za mała, dlatego też podjęto decyzję budowy nowoczesnego Centrum Logistycznego. W konsekwencji przez ostatni rok przy Zaczerlańskiej trwały prace budowlane. Siedziba Palisander w zawrotnym tempie nabierała kształtów i już w czerwcu firma zaczyna pracę w Choroszczy.

Większa siedziba, hala i magazyn wiąże się z większą liczbą miejsc pracy. Palisander obecnie rekrutuje!

Poszukujemy pracowników na stanowisko magazynier/konserwator szalunków.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy, dobrego stanu zdrowia, zaangażowania, uczciwości i zmysłu technicznego. Mile widziane są uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, prawo jazdy kat. B i uprawnienia spawalnicze.

W zamian oferujemy umowę o pracę, pakiet medyczny, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@palisander.com.pl Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez PPU „PALISANDER” sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Elewatorska 11B, 15-620 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.