Burmistrz Choroszczy wraz Centrum Kultury i Sportu zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce, które odbędą się w sobotę 25 marca 2017 na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 21 marca, e-mailem na: sport@choroszcz.pl lub osobiście w M-GCKiS (Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29).

W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat. Drużyna może liczyć 6-8 zawodników, wśród których mogą się znaleźć maksymalnie 3 osoby spoza gminy Choroszcz. Wyjątek stanowią tzw. drużyny zakładowe – złożone z firm znajdujących się na terenie gminy Choroszcz – tutaj nie obowiązuje limit zawodników spoza gminy, ale warunkiem udziału jest zatrudnienie w danej firmie.

Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6-osobowego składu drużyny, to nic straconego, pomożemy zebrać drużynę. Takie osoby mogą zgłaszać się indywidualnie. W takim wypadku wpisowe wynosi 10 zł od osoby.

W poprzednich latach do turnieju zgłaszały się tylko drużyny męskie, ale czekamy też na panie – jeśli się zgłosicie, dla Was także zostaną przeprowadzone zawody.

W e-mailu prosimy zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” pomożemy skompletować drużynę na turniej. Wpisowe można opłacić gotówką w kasie M-GCKiS lub na konto Centrum.

Mistrzostwa Gminy wyłonią najlepsze drużyny damskie i męskie. Najlepsza drużyna męska będzie miała prawo do reprezentowania Choroszczy na Mistrzostwach Wojewódzkich, które odbędą się w Białowieży!

W Mistrzostwach 2015 roku najlepsza okazała się drużyna Crazy Frogs Rafała Lenczewskiego, która wyprzedziła Szarańczę, LZS Koronę Choroszcz i drużynę „W każdym wieku”. Przed rokiem natomiast Mistrzostwo Gminy 2016 wywalczył LZS Choroszcz, przed Crazy Frogs, Izbiszczami i „W każdym wieku”.

Organizatorem mistrzostw jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, patronat nad zawodami objął Burmistrz Choroszczy, a sponsorem jest PowerSquash Białystok!

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Pozwolenie rodzica/opiekuna