Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Choroszcz zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy kat B, na kurs organizowany przez CSK DRIFT Szkoła Jazdy w Zespole Szkół w Choroszczy.
Spotkanie organizacyjne dnia 5.11.2014r w ZS Choroszcz godz. 16.30, sala nr. 205
Dodatkowe informacje tel. 516 537 654.

Szkoła jazdy „Csk Drift” we współpracy z podlaskimi liceami

„Csk Drift” szkoła jazdy mieści się w samym centrum Białegostoku – przy ul. Sienkiewicza 55A, lok. 64 (budynek „Trzy Kłosy”) -  i prowadzi pełne kursy na prawo jazdy kat. B a także jazdy doszkalające.
Zajęcia teoretyczne to nauka z plansz poglądowych, foliogramów, filmów i prezentacji multimedialnych, które są integralną częścią Systemu Profesjonalnego Szkolenia – SPS. Szkolenia praktyczne odbywają się po zakończonej części teoretycznej i ustalane są indywidualnie z instruktorem.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Choroszczy jest partnerem szkoły jazdy „Drift”, która może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów – wg najnowszych badań to aż 60%, co stawia szkołę w ścisłej czołówce. Aktualne wyniki za I półrocze są do wglądu na stronie http://www.bip.bialystok.pl/665-statystyka-zdawalnosci-osk/lang/pl-PL/default.aspx.
Co ważne – nauka praktyczna odbywa się jedynym autem w Białymstoku, dopuszczonym do egzaminów w WORD – można zdawać egzamin państwowy tym samym autem, którym ćwiczyliśmy jazdę na kursie praktycznym.

Podstawowy kurs kat. B to koszt 1200 zł, zaś pakiet rozszerzony 1500 zł. Są też zniżki dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Więcej informacji o cenach i bonusach na stronie www.drift.net.pl lub w siedzibie szkoły. Sekretariat Liceum również chętnie udzieli swoim uczniom szczegółowych informacji o współpracy z „Csk Drift”.