I Festiwal Piosenki Szkolnej „Tęczowa piosenka”

W dniach 13, 14 czerwca  2013 r.  w Szkole Podstawowej w Choroszczy odbył się I Festiwal Piosenki Szkolnej – edycja 2013: „Tęczowa piosenka”. Wokaliści zostali podzieleni na 2 kategorie wiekowe: klasy I – III i klasy IV – VI. Wystąpiło 36 młodych wykonawców Uczniów oceniała komisja złożona z gości w składzie: Adam Kamieński, Łukasz Olechno, Milena Kazberuk, Andrzej Winnicki.

Celem Festiwalu było rozwijanie zainteresowań i pasji muzycznych oraz wyłonienie talentów wokalnych. Takie imprezy pozwalają dzieciom zaprezentować swoje umiejętności muzyczne i zachęcają do śpiewania i wystąpień publicznych. Pierwsze miejsca zajęli Dominika Jacejko z klasy III c i Izabela Klis z klasy IV c.

Śpiewane przez nie piosenki wprowadziły wszystkich w radosny, wakacyjny nastrój. Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów: Elżbietę i Jarosława Masłowskich i członków zespołu Nervovoohoży.

Nagrody wręczyła pani dyrektor Joanna Zawadzka. Impreza byłą udana dzięki opiece technicznej pana Wojciecha Błaszko z Miejsko – Gminnego Centrum  Kultury w Choroszczy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

[Nie odnaleziono galerii]

Organizatorzy:
Beata Cwalin – nauczyciel muzyki i plastyki
Walentyna Litwin – nauczyciel bibliotekarz
Renata Rajewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Marzanna Szumkowska – nauczyciel bibliotekarz
Agnieszk Zajko – nauczyciel świetlicy szkolnej