Niestety nie udało się Jagiellonii podtrzymać dobrej passy podczas piątkowego spotkania z Legią Warszawa. Lider tabeli Ekstraklasy uległ na stadionie w Białymstoku Legii Warszawa 1-4.  Warszawski zespół pod wodzą Jacka Magiery rozkręca się z meczu na mecz, a słabsza dyspozycja niektórych piłkarzy z białostockiego klubu przyczyniała się do wysokiej porażki.  Początek meczu nie pokazywał zbyt dużej różnicy między obiema drużynami, ataki ze skrzydeł były groźne, ale bronił je dobrze dysponowany Arkadiusz Malarz. W 39 minucie goście po stałym fragmencie gry objęli prowadzenie i spokojnie kontrolowali grę do końca I połowy. W II części spotkania piłkarze żółto-czerwonych zaatakowali czego efektem była nieuznana bramka ze spalonego. Jednak w 62 minucie to goście podwyższają rezultat po przepięknym strzale Vadisa Odjidja-Ofoe. Kolejne bramki padły dopiero w doliczonym czasie gry. Najpierw na 3:0 podwyższył Prijović, chwilę poźniej kontaktową bramkę zdobył Romanchuk a za moment Kucharczyk ustalił wynik na 4:1 dla Legii. Poniżej krótka fotorelacja z meczu Jagiellonia-Legia.