Już 17 listopada 2018 roku odbędzie się Choroszczańska Noc Gier. Jest to kolejna edycja imprezy dla tych, którzy lubią ćwiczyć swoją wyobraźnię. Od wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek, gier karcianych i fabularnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp na wydarzenie jest wolny.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów, nie tylko z gminy Choroszcz.

Choroszczańska Noc Gier w listopadzie 2018 r. rozpocznie się w dn. 17.11.2018 od godz. 19.00 i potrwa do godz. 6.00 dn. 18.11.2018. Całość odbędzie się w siedzibie M-GCKiS.

Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry! Dobra zabawa gwarantowana. Choroszczańska Noc Gier to niebywała okazja, by w miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce. Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form grania. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę. Zatem – do zobaczenia 17 listopada nad planszą w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy!